KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15893263
nr 1589 3263
Margit Kristiansson
(1927-2019), Sverige
"Lämnade in". Signerad, daterad a tergo - 79. Blandteknik, yttermått inklusive ram: 60x68 cm
Margit Kristiansson, svensk konstnär född 1927, död 2019 i Vittsjö .
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 januari 2024
kl 20:28:19
4/1 22:06:02
Margit Kristiansson
Läs mer om Margit Kristiansson